Захищаємо дерево від вогню

Дерево в наші дні можна назвати найбільш популярним матеріалом на будівельному ринку. У цьому немає нічого дивного, оскільки воно включає в себе всі необхідні для життя параметри: це і технологічність, і теплофізичні якості, екологічність і довговічність.

Однак, незважаючи на безліч переваг, плюсів, цей матеріал включає два недоліки: схильність бактеріям і возгораемость.

Але сучасні технології навчилися боротися і з цими недоліками. Тепер для того, щоб збільшити термін служби дерева, необхідно застосовувати вогнезахист та охорону від дій бактерій і комах. Тепер, коли деревина піддається обробці вогнезахисними речовинами, вони стають найбільш стійкими до впливу високих температур. Це дозволяє домогтися того, що захист від вогню істотно підвищується, а термін експлуатації зростає.

Варіанти охорони деревини від полум’я і БІОВПЛИВ:

  • вогнезахисне просочення, розроблена тільки для нежитлових приміщень;
  • безбарвний спеціальний лак, який не тільки охороняє дерево від вогню, оберігає естетичні характеристики матеріалу;
  • не кольоровий фарба для дерева, що надає приємний зовнішньої вид матеріалу.

Щодо фарб і лаків для матеріалів і будівель з дерева слід зазначити, що вони відносяться до категорії тонкошарових покриттів, призначених для охорони від вогню. Всі речовини, про які говорилося вище, створені для збереження дерева від руйнівних впливів. Вони мають всі необхідні параметри для того, щоб забезпечити деревині дві необхідні і відсутніх для нас властивості: довговічність і вогнестійкість.