Eco Protect

Захист деревини з Eco Protect

Ще десятиліття тому всі засоби для захисту деревини були на основі хромато-мідного арсенату (CCA), але коли в 2004 році доступ матеріалів, оброблених такими продуктами,  було закрито, постало питання про пошук альтернативи. Рішення вдалось знайти компанії Hansacom-West: саме в її широкій лінійці захисних засобів з’явився продукт Eco Protect, який може забезпечити тривалий захист деревини і завдяки цьому підвищити її цінність.

Eco Protect – абсолютно нове слово в обробці деревини, адже цей засіб захищає матеріал не тільки від різних форм гниття, а й від комах. Просякнута надійним продуктом Eco Protect методом вакуум-тиск деревина може використовуватись навіть в контакті з землею.

Деревина, оброблена захисним засобом нового покоління Eco Protect, зарекомендувала себе в 25 країнах як чудовий матеріал для будівництва, різноманітних оздоблювальних робіт, дитячих майданчиків, огорож та інших цілей. Варто також зазначити, що деревина, оброблена засобом Eco Protect, має рівномірне зеленувате забарвлення і чудову стійкість до будь-яких погодних умов, а для додання матеріалу додаткових водовідштовхувальних властивостей рекомендовано застосовувати продукт Protect Ехtга.

Склад захисного засобу Eco Protect і оброблена ним деревина відповідають високим вимогам європейських стандартів в галузі захисту матеріалів. Даний продукт є високоефективною альтернативою заборонених в Європі захисних продуктів на основі хромато-мідного арсенату.

 

Відповіді на ваші питання…

 

Що таке Eco Protect?

Eco Protect являє собою екологічно безпечний захисний склад для обробки деревини. Eco Protect є ефективною альтернативою традиційним продуктам на основі хромата- мсдного арсенату (CCA). Eco Protect імпрегніруются в деревину при заданих умовах на установці «вакуум-тиск».
Импергнация древесины
1) Деревина поміщається в робочу камеру. Початковий вакуум. Видалення повітря їх клітин деревини.
2) Підтримання вакууму. В умовах вакууму камера заповнюється захисним складом Eco Protect. Гідравлічний тиск змушує захисний склад проникати глибоко в структуру деревини.
3) Вакуум видаляє залишки захисного складу з поверхні деревини.
4) Зниження тиску всередині деревини втягує захисний склад з поверхні. Деревина залишається в камері для просихання.
Метод импрегнации древесины
Мідні та тріазоловим компоненти фіксуються в структурі деревини таким чином, що їх стає важко видалити. У результаті деревина отримує долговрсменную захист від грибка і комах, у тому числі термітів. Така деревина пройшла перевірку і схвалена до використання в більшості країн світу.

Для яких цілей був розроблений Eco Protect?

Законодавство багатьох країн обмежує або забороняє використання деревозащитних складів на основі хрому і миш’яку. Думаючи про майбутнє, Hansacom-West ще на початку 1980-х початку дослідження з пошуку альтернативи традицион-ним ССА – складам. Результатом цих досліджень став Eco Protect, новий nродукт, який задовольняє сучасним вимогам деревообробників, інженерів і споживачів і є реальною альтернативою традиційним nродуктам.

Наскільки ефективний Eco Protect?

В результаті численних досліджень комnоненти Eco Protect були скомбіновані таким чином, щоб забезпечити оптимальне дію і колірну стійкість. Продукт комбінує мідь (з вторинних ресурсів) і тріазоловим органічні біоциди (використовувані для захисту багатьох продовольчих зернових культур) .Об’едіненние разом, ці компоненти гарантують деревині довготривалий захист від грибка і комах, включаючи термітів.

Де може бути використана деревина оброблена Eco Protect?

Eco Protect nодходіт для обробки деревини незалежно від її nредназначенія, у тому числі і при використанні в контакті з землею. Відмінний зовнішній вигляд обробленої деревини, поряд з новою формулою захисного складу, роблять оброблену Eco Protect деревину затребуваною на тих ринках, де особливо важливі екологічні вимоги. Деревина, оброблена Eco Protect, найбільш підходить для будівництва, оздоблювальних робіт, садових будиночків, огорожі та дитячих майданчиків.