Новини та статті

 • Найпоширеніші помилки у антисептуванні деревини та їхні наслідки

  У роботі з деревиною правильне антисептування матеріалу таке ж важливе, як і придбання якісної сировини. Для досягнення гарантованих виробником антисептика результатів необхідно не тільки дотримуватись інструкції, а й контролювати процес обробки. До того ж робітники, які працюють з продуктом, повинні бути обізнані з тонкощами технології.

 • Захист дерев’яних конструкцій

  Деревина як будівельний матеріал володіє цілим рядом незаперечних переваг. Вона екологічно чиста, натуральна, універсальна, практична, а значить, буде використовуватися для будівництва завжди. Незважаючи на наявність безлічі сучасних будівельних матеріалів, деревина ні в якій мірі не втратила своїх позицій.

 • Захищаємо дерево від вогню

  Дерево в наші дні можна назвати найбільш популярним матеріалом на будівельному ринку. У цьому немає нічого дивного, оскільки воно включає в себе всі необхідні для життя параметри: це і технологічність, і теплофізичні якості, екологічність і довговічність.

 • Що таке дерев’яний брус?

  Ринок будівельних матеріалів різноманітний, але деревина раніше залишається затребуваною. Серед різних пиломатеріалів особливе місце займає дерев’яний брус. Для його виготовлення використовуються хвойні дерева (ялина, сосна, кедр), рідше листяні (дуб, береза).

 • Як зберігати деревину в хорошому стані

  Дерево – будівельний матеріал, який використовують ще з давнини. Стародавні люди почав використовувати її тому, що вона має низку неоціненних переваг: