Про нас

Вітаємо Вас на сайті фірми ТОВ «Хансаком-Вест»

Наше підприємство було створено в 2005р. спільно з естонською фірмою «Hansacom». Як планувалося з самого початку – основним напрямком роботи стала антисептична обробка деревини за західними технологіями. Ми впровадили в Україні і надалі пропагує нову технологію захисту деревини – це метод імпрегнації, яка виводить захист деревини в Україні на світовий рівень. Деревина оброблена цим методом, не втрачаючи свої фізичні властивості, робиться довговічною, їй не лякають ні вологість, ні грибки, ні комахи, а найголовніше, що вона екологічно чиста.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з основним асортиментом, який виробляється нами: – це від садових виробів до виробництва опор ЛЕП, ЛЕЗ і з.д.шпал.

Інформація буде корисна фахівцям в області: енергетичній, будівельній, залізничної та ін., А також усім, хто займається ландшафтним проектуванням і дизайном професійно, або самостійно, покладаючись на власну фантазію.

Також, Ви зможете ознайомитися з технологією автоклавного методу просочення деревини під тиском, про переваги цього методу перед іншими методами, а також про терміни служби обробленої деревини та сфери її застосування. Ви зможете придбати антисептичні препарати як для професійного використання, так і для примінення в побуті. Ви будете знати, який препарат де застосувати і будете впевнені, що захищена деревина послужить Вам і Вашим дітям.

Цей сайт – для архітекторів, інженерів і професіоналів у різних сферах промисловості, а також буде корисний тим, хто планує будівництво нового заміського будинку або дачі, а також тим, хто цікавиться питаннями ефективного захисту деревини.

  • 10

    Років успішної роботи

  • 500+

    Успішних угод

  • 99%

    Щасливих клієнтів