Антисептик для деревини AB Protect

Захист від синяви: результативно й економічно

Одним з найнебезпечніших уражень деревини є синя гниль або, як її ще називають, синява, яку викликають грибки, що розростаються на поверхні тільки що спиляних або зрізаних колод. Деревина, яка змінила колір в результаті інфікування, стає неприйнятною для багатьох цілей, що впливає на її кінцеву вартість.

AB Protect – водорозчинний антисептик нового покоління на основі компонентів, що розкладаються мікроорганізмами. Обробка свіжоспиляної або свежозрубленої деревини цим засобом вбереже її від зараження синьою гниллю та цвіллю.

Основні якості продукту

Завдяки тривалому тестуванню вдалося встановити, що високий вміст якісних фунгіцидів робить AB Protect однаково ефективним у різних кліматичних умовах. Також він чудово захищає деревину та етапах кондиціонування, транспортування і зберігання. Ще одним плюсом цього засобу є простота використання: він поставляється у вигляді концентрату, який потрібно розвести водою згідно інструкції – стабільний розчин готовий до експлуатації. Що ж до способу обробки деревини цим антисептиком, то оптимальні результати показує обприскування і занурення. Крім того, AB Protect зберігає натуральний колір і вагу матеріалу. Не можна не згадати ще й про таку важливу якість даного засобу, як екологічність – працювати з ним, дотримуючись зазначеної на упаковці технології, безпечно для здоров’я.

Ефективна і економічна технологія захисту деревини від синяви

 

 • AB Protect3Деревина оброблена AB Protect

 • AB Protect6Необроблена деревина

Поставка продукту

AB Protect розроблений на основі європейських технологій і сертифікований в Україні згідно ТУ У 24.2-33198694-001: 2010. Упаковка засобу схвалена ООН, а маркування містить докладні характеристики даного антисептика і заходи безпеки при роботі з ним.

Технічна підтримка споживачів

Для наших клієнтів передбачені також спеціальні пакети підтримки, які покликані полегшити експлуатацію продукту. Вони включають:

 

 • навчання операторів;
 • точні рефрактометри;
 • візити технічної підтримки;
 • інформацію з охорони праці;
 • аналізи робочих розчинів;
 • спеціальні індикатори, завдяки яким стало можливим відрізняти оброблену антисептиком деревину від необробленої.

Тонкощі експлуатації AB Protect

Тривалість зберігання деревини залежить від концентрації антисептика, яким її обробляють. Так, мінімальна концентрація AB Protect становить 3% (це дозволить захистити деревину на місяць для перевезення наземним транспортом – наприклад, по Європі). Чотирьохвідсотковий розчин захистить матеріал на 2 місяці (контейнерне транспортування в Ізраїль, Єгипет, Туреччину і т. Д.). П’ятивідсотковий –  забезпечить захист деревини на 3 місяці, що дозволить їй витримати тривалі контейнерні перевезення в Японію, Китай, ОАЕ, Південну Корею. Взагалі, концентрація розчину антисептика залежить ще й від таких факторів, як вид деревини, клімат, умови зберігання, транспортування та обробки. Виробники рекомендують дотримуватися концентрації в 3-6%.

 • Приклад використання засобу AB Protect

  Щоб отримати стабільний робочий розчин якісного антисептика 4%-ї концентрації, необхідно з’єднати 40 л, тобто дві каністри, AB Protect і 960 л води. Такий розчин дозволяє забезпечити збереження деревини хвойних порід до трьох місяців. Використовуючи метод занурення, такою кількістю можна обробити приблизно 40 м3 матеріалу (0,5 л на 1 м3). Для точного вимірювання концентрації розчину рекомендується використовувати рефрактометр AB Protect. Інструкція з використання рефрактометра AB Protect.

  Паспорт AB Protect

Контакти ТОВ «Хансаком-Вест»:
46027, Тернопіль, вул. Тролейбусна, 11Д.
(097) 7773453, (067) 9375659
E-mail: x_v@ukr.net
Сайт: www.hansaukr.com.ua